2000 Dirty Djs – set Djski
15 grudnia, godz. 23:00, Klub Hydrozagadka, ul.11 Listopada 22

2000dirtydjsW październiku 1998 roku w Warszawie powstaje nowy squat. Alternatywne środowisko warszawskie zajmuje opuszczony carski Fort Sanguszki na Nowym Mieście. I od razu niemalże miejsce to staje się centrum kultury alternatywnej. Działalności imprezowej squatu pozazdrościłby niejeden warszawski klub. Właśnie tam, na squacie Twierdza powstał nieformalny kolektyw puszczający stare winyle z lat 80-tych, na adapterze Artur do świateł kolorofonów, czyli 2000 Dirty DJs.
Niestety, co dobre szybko się kończy i Twierdza po miesiącu intensywnej działalności upada...natomiast 2000 Dirty DJs, przenoszą swoją działalność do warszawskich klubów. Dyskoteki przyciągają coraz więcej amatorów zabawy przy rytmach z młodości, ludziska szaleją przy kawałkach Kombi i Michaela Jacksona...tego jeszcze w stolicy nie było...szał ciał i zabawa do rana ..a nawet południa.
2000 Dirty Djs – kolektyw Djski

Hydrozagadka to klub na praskim podwórku przy ul. 11 listopada 22. Mieści się w starej kamienicy. 300 metrowa powierzchnia kusi praskim klimatem, murami, wygodnymi kanapami, dużą sceną i parkietem. W programie głównie koncerty, ale można też spodziewać się wielu innych niespodzianek.


www.hydrozagadka.waw.pl