Baabunio- koncert/set Djski

Baabunio- koncert/set Djski

16 grudnia, godz. 23:00,

Klub Hydrozagadka, ul.11 Listopada 22

baabunio_240BAABUNIO to zabawa konwencją. Cykliczny projekt multiinstrumentalisty Bartka Webera (Baaba, Mitch & Mitch) oraz M.Bunio.S (Ludzie, Dick 4 Dick, Bassisters Orchestra) zakłada niefrasobliwą zabawę z dźwiękiem o charakterze bitowo
samplowym na styku dj-ki, live actu, samplingu, improwizacji i kpiny. Bartweba i Bunio zamieniając się w dj`ów nie ograniczają się wyłącznie do wypuszczania muzyki z płyt i robienia "przejść". Oferują znacznie więcej. Oferują swoją charyzmę, poczucie humoru oraz swoje muzyczne doświadczenie. Baaba i Bunio na żywo miksują własną muzykę z cudzą, dokonują karkołomnych zestawień i dekonstrukcji waszych ukochanych przebojów, w odpowiednich momentach wykorzystują przewrotnie swoje talenty wokalne. Często towarzyszą im niezapowiedziani goście, po których można spodziewać się wszystkiego.

Hydrozagadka to klub na praskim podwórku przy ul. 11 listopada 22. Mieści się w starej kamienicy. 300 metrowa powierzchnia kusi praskim klimatem, murami, wygodnymi kanapami, dużą sceną i parkietem. W programie głównie koncerty, ale można też spodziewać się wielu innych niespodzianek.


www.hydrozagadka.waw.pl