DJ SZUm - koncert
DJ SZUm
15 grudnia, godz. 23:00
Klub Saturator, ul. 11 listopada 22

saturator_dj_szum_240 DJ SZUm (znany jako Szupla, lub jak kto woli Szu) swoją przygodę z muzyką
rozpoczął w wieku 17 lat. Początkową zajawką dla niego były dub i reggae, co miało wpływ na wybór pierwszego instrumentu, jakim był bongos, zamieniony później na konga. Już wtedy kręciły go transowe rytmy, które zaczął wdrażać w życie w swojej pierwszej kapeli muzycznej Primitivo. Z czasem jednak jego nieokiełznana dusza nie mogła znieść już tego spokoju i nastąpił diametralny zwrot w stronę punk rocka. Obracając się dosyć długo w tych klimatach, w roku 1999 powołał do życia punk-industrialny band Dysmorfofobia, w którym realizował się grając na beczkach, blachach, metalach, oraz śpiewając.
W międzyczasie działał aktywnie jako performer i kompozytor muzyki do
przedstawień Komuny Otwock, współpracował z Rafałem Nowakowskim ogarniając muzyczną stronę projektu Amnesia, jak też brał udział w wielu projektach improwizowanych m.in. Galimadjazz. W roku 2000 założył niezależny label Zgniłe Mięso Rekords, który wydaje płyty z pogranicza alternatywy ostro przyprawionej absurdem absolutnym.

SATURATOR to coś więcej niż klub.
To doskonałe miejsce do spotkań ze znajomymi, świetna muzyka czy sztuka. To miejsce dla ludzi inteligentnych, którzy potrafią bawić się w kulturalnej atmosferze i z lekkim przymrużeniem oka. To miejsce dla tych, którzy chcą odpocząć w zaciszu pięknej praskiej kamienicy. To miejsce dla tych, którzy pragną posłuchać świetnej muzyki na żywo. To miejsce dla wszystkich, którzy "oczekują więcej" od klubu. Miejsce z dużym potencjałem:
piwnica - koncertownia / imprezownia
parter - miejsce spotkań
I piętro - galeria, wernisaże

http://www.saturator.art.pl/