Twarzą w twarz

16.12.07, godz. 20.00

Fundacja Proscenium / Teatr GO   Teatr GO, ul.Hery 23, Bemowo

twarza_240Dramat artysty dręczonego dylematami egzystencjalnymi i twórczymi. Życie w obrazie, obraz w życiu. Łzy i śmieszności w plastycznym fresku o próbie wyrwania się z nicości. Sztuka jako środek do celu, który jest sztuką. W tym dramacie możemy obserwować samych siebie.

Artyści zaangażowani w projekt:
Scenariusz i Reżyseria: Włodzimierz Gołaszewski
Scenografia: Barbara Gołaszewska

Obsada: Tatiana Sosna-Sarno, Judyta Szymańska, Sylwia Góra-Weber, Włodzimierz Gołaszewski, Wojciech Sanejko, Grzegorz Sierzputowski i Zespół Studia Aktorskiego

Teatr GO

Teatr GO został założony w 1996 r. przez Barbarę i Włodzimierza Gołaszewskich, a w 1999 powstała Fundacja Proscenium. Teatr ma w swym dorobku 23 premiery teatralne i 11 premier Studia Aktorskiego. Ponadto organizuje warsztaty teatralne, filmowe i plastyczne. Już ponad 100 000 widzów spektakli i uczestników warsztatów. Teatr GO wielokrotnie gościł w Niemczech, Algierii i Szwajcarii. Fundacja jest również organizatorem sześciu międzynarodowych festiwali Young Art Meeting YAM, wystaw, plenerów artystycznych, performance`ów.

Fundacja Proscenium / Teatr GO we współpracy z Instytutem Fizyki Plazmy i Laserowej Mikrosyntezy realizuje projekty łączące naukę ze sztuką.

 

www.teatrgo.pl
teatrgo@onet.pl