vlep[v]net t[v]

vlep[v]net t[v]

13.12.07-16.12.07, godz.18.00-22.00

G.S. Rozwój, ul. 11 Listopada 22

 

G.S. Rozwój przedstawia: vlep[v]net t[v], czyli cykl reportaży internetowych t[v] grupy vlep[v]net. To t[v] - czyli street art na żywo - ukazująca się w odcinkach, mniej lub bardziej cykliczna telewizja streetartowa (http://tv.vlepvnet.bzzz.net/), tym razem w wersji maka, na dużym ekranie w G.S. Rozwój. Artyści grupy mówią o sobie: "poprzez nasze działania szukamy sposobu na wyrażenie swoich poglądów. Chcemy uczestniczyć w kształtowaniu otaczającej nas rzeczywistości. Nie pozostajemy w stosunku do niej bierni. Nie zgadzamy się na bezustanną degradację i porastanie jej przez komercyjne plakaty, billboardy. Mamy dość upiększanych w ten sposób ulic, placów czy skwerów. Wrzućmy tam SIEBIE, niech ulica nie służy tylko do przemieszczania się z punktu A do punktu B. Zasiejmy SIĘ. żyjmy nią, ona nas otacza".

 

Artyści zaangażowani w projekt:
Grupa vlep[v]net to grupa ludzi, tworzących sytuacje sprzyjające powstawaniu działań i innych zdarzeń związanych ze street artem. Tworzą i promują. Od 2003 r. grupa prowadzi serwis
www.vlepvnet.bzzz.net, na którym konsekwentnie informuje o wszelkich działaniach artystycznych w przestrzeni publicznej.

 

G.S. Rozwój
G.S. Rozwój to nowe miejsce prezentacji sztuki współczesnej.
Chcemy pokazywać sztukę aktualną w jak najszerszym spektrum jej poszukiwań. Interesuje nas wielość artystycznych strategii i wypowiedzi. Dokonujemy subiektywnych wyborów i zapraszamy do dyskusji nad nimi.
G.S. Rozwój to obszar swobodnego przepływu idei i zdarzeń.
Sztuka jest dla nas punktem wyjścia do eksploracji innych dziedzin. Szukamy połączeń miedzy twórczością i tym co ją inspiruje. Chcemy poszerzać nasze horyzonty. Chcemy rozumieć.
G.S. Rozwój to przede wszystkim galeria, ale też przestrzeń, w której się spotykamy, rozmawiamy, bawimy.
To miejsce ma być przychylne zarówno artystom, jak i odbiorcom. Chcemy, abyście się u nas „zasiedzieli” i często wracali. Przyjdźcie obejrzeć wystawę, weźcie udział w dyskusji, spotkajcie się ze znajomymi. A po tym wszystkim czeka na Was sąsiedni klub Saturator. Na Pradze jest coraz ciekawiej.
G.S. Rozwój nie agituje i nie nawraca.
G.S. Rozwój unaocznia i udostępnia.
G.S. Rozwój rozwija!

www.saturatos.art.pl
gsrozwoj@gmail.com