Desenie

Wystawa Desenie

16.12.2007- 20.01.2008, od wtorku do soboty, w godz.12-19

Galeria Le Guern ul. Widok 8  

Zofia Kulik „Desenie”, wystawa towarzysząca premierze unikatowego wydawnictwa z pracami artystki o limitowanej edycji 35 egzemplarzy, wydane przez ART+EDITION. Zapraszamy na wernisaż w sobotę, 15.12, o godz.19. Wystawa będzie dostępna również w niedziele w godz. 12 – 19.

Artyści zaangażowani w projekt:
Zofia Kulik

Galeria Le Guern

Galeria Le Guern powstała w 2004 r. Kształtuje swój program w odniesieniu do aktualnej rzeczywistości artystycznej. Zainteresowania galerii skupiają się na prezentacji znaczących postaci współczesnej sceny artystycznej, zarówno polskiej, jak międzynarodowej. Program obejmuje wystawy twórców cenionych ze względu na rangę artystyczną ich dorobku oraz pokazy mało jeszcze rozpoznanych artystów młodego pokolenia.
Celem galerii jest eksponowanie różnych zjawisk z obszaru współczesnej kultury wizualnej. Program galerii podąża za różnorodnością i zmiennością współczesnych praktyk wizualnych w ich najbardziej dynamicznych formach. W praktyce działalność galerii ma odpowiadać nowym potrzebom dotyczącym produkcji sztuki i realizacji projektów artystycznych. Fotografia, malarstwo, rzeźba, rysunek, sztuka obiektu, instalacja, film, sztuka video, performance.

www.gallery.leguern.pl
gallery@gallery.leguern.pl