PIĄTEK

START pałac Kultury

Trasa 1

16.30 PKiN                          > 17.00 Galeria Zoya ul.Kopernika 32/8

17.30 Galeria Zoya                  > 18.00 Lubelska 30/32 (Studium Teatralne- Koniec Pieśni)

18.30 PKiN                         > 19.00 Galerie Ząbkowska (przystanek Markowska)

20.00 Lubelska 30/32           > 20.30 Plac Konstytucji 4

20.30 Plac Konstytucji 4       > 20.45 Montownia (Noc Tańca), 21.00 Lubelska, 21.30 Łysy Pingwin, 22.00 11 Listopada 22

22.00 11 Listopada 22 > 22.30 PKiN

Trasa 2

17.00 PKiN                       > 17.30 Warszawski Aktyw Artystów WAA Kozia 3/5 m 26)

18.00 WAA                      > 18.30 Montownia (Noc Tańca) 19.00 Lubelska (Anioły w kamuflażu) 19.30 Ząbkowska galerie, 20.00 11 Listopada nr. 22 (Noc Poetów)

20.00 11 Listopada 22       > 20.30 Ząbkowska 21.00 PKiN

Trasa 3

16.00 PKiN                      > 16.30 Galeria Raster, Hoża

17.00 Hoża                     >17.30 Montownia (Noc Tańca)

18.15 PKiN                      > 19.00 Teatr GO ul. Hery 23

20.30 Teatr GO               > 21.00 Montownia (Noc Tańca)

21.00 Montownia             > 21.30 11 Listopada 22

21.30 11 Listopada 22      > 22.00 PKiN Cafe Kulturalna

Trasa 4

20.30 Plac Konstytucji 4   > odjazd do teatru Druga Strefa na 21.00 (po spektaklu powrót na Plac Konstytucji)


SOBOTA

START pałac Kultury

Trasa 1

15.30 PKiN                       >16.00 Galeria Zoya ul.Kopernika 32/8)

16.30 Zoya                      >17.00 Inżynierska 3

17.30 Inżynierska 3           >17.40 11 Listopada 22 Obrazy dźwiękowe, Galeria Rozwój, Faust,

17.45 11 Listopada 22        >18. Lubelska, 18.30 Folwark,

19.00 Lubelska 30/32

19.30 Folwark

20.00 11 Listopada 22       >20.30 Pl. Konstytucji 4(Druga Strefa)

20.30 Pl. Konstytucji 4

20.50 Lubelska 30/32        >21.00 PKiN

21.30 PKIN                      > 22.00 Wytwórnia (Denaturat)

23.00 Wytwórnia              > 23.00 PKiN

Trasa 2

16.30 PKiN                     >16.45 Galeria Raster, Hoża

17.15 Hoża                    >18.00 Lubelska (Monodia), 18.30 11 Listopada (Faust)

19.00 11 Listopada

19.20 Folwark

20.00 Lubelska               > 20.15 PZO Metaxa, Przetwory

20.45 PZO                     > 21.00 PKiN

Trasa 3

16.30 PKiN                         >17.00 Montownia (Stójka) 17.30 Lubelska (Monodia), 18.00 Folwark, 18.30 11 Listopada (19.00 Faust), 20.00 Lubelska

20.00 Lubelska

20.20 Folwark

20.40 Inżynierska          > 21.00 PKiN

Trasa 4

20.30 Plac Konstytucji 4  > odjazd do teatru Druga Strefa na 21.00 (po spektaklu powrót na Plac Konstytucji)


NIEDZIELA

START pałac Kultury

Trasa 1

15.30 PKiN                    >16.00 Inżynierska 3

16.30 Inżynierska           >16.45 11 Listopada (film, Galeria Rozwój, Skład Butelek, 19.00 Za siedmioma chmurami)

17.30 PKiN                    >18.00 11 Listopada

18.00 11 Listopada         >18.30 Folwark, 19.00 Fabryka Trzciny (Kobieta w czerni), 19.30 Ząbkowska (galerie)

19.50 Folwark

20.00 Ząbkowska           >20.30 Pl. Konstytucji (Druga Strefa)

21.15 11 Listopada

21.30 Remus                  >Łysy Pingwin, 22.00 PZO Spacerowicz

22.30 11 Listopada

23.00 PZO                     >23.30 PKiN

Trasa 2

16.00 PKiN                   >16.30 Galeria Zoya ul.Kopernika 32/8

17.00 Zoya                  >17.30 11 Listopada (Bałdyga), 18.00 Lubelska (Czarna Mańka)

18.30 PKiN                   >19.00 Ząbkowska (galerie)

19.30 Lubelska             >20.00 Wytwórnia (Tańcząc Sarę Kane)

20.15 Ząbkowska          >20.30 Remus (Jedno Echo)

20.45 11 Listopada       >21.00 Lubelska (Chińska Lekcja)

21.30 Remus                >22.00 11 Listopada (Novalitka)

23.00 11 Listopada       >23.30 PKiN

Trasa 3

16.30 PKiN                 >17.00 Galeria Raster, Hoża

17.30 Hoża                >18.00 Sala Rywiery (Ziemia Jałowa)

18.30 PKiN                 >19.00 11 Listopada (Za siedmioma chmurami)

20.00 PKiN                 >20.30 Remus (Jedno Echo)

21.00 PKiN                 >21.30 11 Listopada (Novalitka) 22.00 PZO (Spacerowicz)

Trasa 4

20.30 Plac Konstytucji 4   > odjazd do teatru Druga Strefa na 21.00 (po spektaklu powrót na Plac Konstytucji)


PRZYSTANKI AUTOBUSOWE

PKiN – Centrum – przystanek autobusowy Centrum na ul. Marszałkowskiej dokładnie na wprost głównego wejścia do Pałacu w kierunku Mokotów.

Ząbkowska Galerie – Ząbkowska 36; Przystanek Markowska przy Wytwórni Wódek

Galeria Luksfera, Info Praga (Fotopralania) i Galeria Synteza Ząbkowska, Galeria Klimy Bocheńskiej w W.W.W. "Koneser")

Galeria Zoya ul.Kopernika 32/8

Lubelska 30/32

Plac Konstytucji 4

Info Qultura

Montownia ul. Konopnickiej 6

Łysy Pingwin ul. Ząbkowska 11

11 Listopada 22: Teatr Academia, G.S. Rozwój, Klub Hydrozagadka, Klub Saturator, Laboratorium Sztuki, Skład Butelek,

Folwark ul. Folwarczna 3

Teatr GO ul. Hery 23

Galeria Leto, ul. Hoża 9c

Galeria Raster: Hoża 42/8

Wytwórnia ul. Markowska 18; róg Białostockiej i Markowskiej

PZO Grochowska 316/320

Fabryka Trzciny ul. Otwocka 14

Remus ul. Targowa 80